Products

H|BRAND - Herşey için partneriniz

H|BRAND farklı kılan özellik, ürün yelpazesinin genişliği yanısıra, ürün yelpazesinin çeşitliliğidir.

Portföyümüz tüm önde gelen araç üreticileri için geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, mevcut araç modellerin yanısıra, farklı yapım aşamasına sahip olan diğer araç gruplarına yönelik parçaları da barındırmaktadır.

Amacımız her gruba ait geniş bir ürün yelpaze sunmaktır.

tl_files/cms_contents/product-groups/break-system/0-hbrand-product-brake-system-start-group-pic_300px.jpg

Fren Sistemi

H|BRAND bünyesinde hemen hemen tüm ıslak ve kuru fren sistem parçalarını barındırmaktadır.

Fren sistemi aracın hassas güvenlik parçalarıdır. Bu nedenle sadece alışa gelmiş kalite kontrol ölçümleri uygulamak yerine tam anlamıyla güvenlik sağlamak adına daha sıkı kalite standartları uygulamaktayız.

tl_files/cms_contents/product-groups/body-parts-lightning/0-hbrand-product-body-parts-lightning-start-group-pic_300px.jpg

Kaporta Parçaları

Teknoloji gereksinimi açısından aracın diğer parçalarına oranla daha “kolay” bir ürün grubudur.Ancak konteynıra yüklenmesi sırasında alanın %100 verimli olarak kullanılabilmesi için, paketleme konusunda yeterli teknik bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Aynı zamanda, parçalar son teslim noktasına kadar hasarsız olarak ulaştırılmalıdır.

tl_files/cms_contents/product-groups/ac-components/0-hbrand-product-ac-components-start-group-pic_300px.jpg

Klima / Havalandırma Parçaları

En küçük araçlarda bile klima ihtiyacı olması ve artık bu tip araçların dahi klimalı olarak satışına başlanmış olması, bu ürün grubuna artan talebi göstermektedir. H|BRAND bu gün geçtikçe yaygınlaşan ürün grubuna ait talebin farkında olup gerekli parçaları bünyesinde barındırmaktadır.

tl_files/cms_contents/product-groups/chassis-suspension/0-hbrand-product-chassis-suspension-start-group-pic_300px.jpg

Öntakım Parçaları

Son derece geniş bir tedarikçi yelpazesine sahip olması yanısıra, fren sistemi bölümünde de açıklandığı üzere, aracın yüksek güvenlik arz eden parçaları olması nedeniyle, bu gruba ait ürünler H|BRAND tarafından sıkı koşullar ve kontrollere tabi tutularak hassasiyetle seçilmektedir.

tl_files/cms_contents/product-groups/engine-electric/0-hbrand-product-engine-electric-start-group-pic_300px.jpg

Motor/Elektrik

Detaylı kontrol gerektiren bir ürün grubudur. Teknik özellikler sağlandı mı? Arayüz ve bağlantılar düzgün ve doğru bir şekilde konumlandırıldı mı? H|BRAND üreticileri , kullanılmış parçalar değil yalnızca yeni parçalar tedarik etmektedir.

tl_files/cms_contents/product-groups/accessories-tools/0-hbrand-product-accessories-tools-start-group-pic_300px.jpg

Aksesuar /Donanım

Bu ürün grubu gün geçtikçe daha da önem kazananmaktadır. Yalnızda yedek parçalara değil aksesuar ve donanım ürünlerine de olan talep artmaktadır. Atölyeler çoğu zaman, günlük işleri için gerekli araçları temin edebilecekleri tek bir adres tercih ederler.