Tedarik

tl_files/cms_contents/service/3-hbrand-service-sourcing-supplier-acquisition-200x200.jpgÜreticilerin Seçilmesi – Sıkı bir üretici firma seçim süreci

Çin’de son yirmi yılda potansiyel üretici firmalarının sayısında büyük bir artış olmasına rağmen, yalnızca az sayıdaki firmalar Avrupa kalite gereksinimlerini karşılamada istekli ve başarılı olabilmektedir.

Tedarikçi araştırması ve değerlendirmesi çerçevesinde, H|BRAND 20 yılı aşkın süredir Avrupalı satış sonrası şirketler için nitelikli üreticileri başarıyla bünyesine dahil etmiştir. Gereksinimleriniz doğrultusunda, mevcut piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak size en uygun üretici seçimi sunmak için H|BRAND anket geliştirmiştir.

H|BRAND’in en önemli başarı faktörleri, yerel piyasa koşulları hakkında bilgi sahibi olmak ve size yüksek kalite ve verimlilikle hizmet verecek tedarikçileri sunmaktır. H|BRAND Çin ve diğer ülkelerde, uluslararası kalite sertifikaları olan ve uluslararası tanınmış Seviye 1 ve 2 OE otomotiv tedarikçileri ile işbirliği yapmaktadır.

Ancak bu ana kriterler yerine getirildiği zaman, her sürece özel olarak uyarlanmış H|BRAND Kalite Yönetimini uygulamaktayız. Tedarikçileri yerinde denetleyerek, günlük rutin iş aktivitelerinin taahüt edildiği üzere aynı doğrultuda ilerlediğinden emin olmak için kalite kontrolüne başlarız.

Bunun yanısıra, H|BRAND doğrudan tedarikçi ve / veya Asya-Pasifik bölgesindeki fuar ziyaretlerinde de sizlere destek olmaktadır.

 

Pazarlık ve Maliyet belirlenmesi

Özellikle Çin ve Güney-Doğu Asya piyasalarında, farklı kültürel geçmişlerinin etkisiyle, sipariş süreci oldukça karmaşık ve zaman alıcı olabilmektedir.

H|BRAND nitelikli tedarikçi seçiminde size destek olur. Gelen talepler doğrultusunda, H|BRAND müşterilerine alternatif üretici firma teklifleri sunar. Bu teklifler müşterilerimizin ürün yöneticileri tarafından gözden geçirilir. Seçilen tedarikçi firmalarla varılan anlaşmalarınız bize tekrar sunulur. Bu varılan yeni anlaşmalarda siz müşterilerimize sağlanan koşulların zaman ve kalite açısından herhangi bir kayba uğramadığını garantileriz.

Anlaşmalar genellikle ürün detaylarının, satın alma ve ödeme koşullarının, aktif ve sıkı olarak takip ettiğimiz işlem süreçlerinin açıkça sunulduğu kontratlar ile sonuçlanmaktadır.