Kalite Yönetimi

tl_files/cms_contents/service/4-hbrand-service-quality-management-control-is-better-200x200.jpgGüven, ama kontrol et

Son 20 yıl içerisinde Çin'deki aktif kaynak faaliyetlerinde, H|BRAND müşterilerinin beklentilerinim % 100 karşılanmasını ve malların fabrikalar tarafından sağlandığını garanti etmek için, son derece gelişmiş Yönetimi ve Kontrol sistemi uygulamaktadır.

H|BRAND sadece seçkin ve nitelikli tedarikçiler ile iş birliği yapmaktadır. Çin ve diğer ülkelerdeki otomotiv sektörünün üreticilerinden bir çoğu , eş zamanlı 1. ve 2.düzey OE tedarikçilerdir.

Bununla beraber H|BRAND Kalite Yönetim Sistemi gerekleri (ISO 9001:2008 veya ISO / TS 16949:2009) ile ilgili en güncel kalite sertifikalarına sahip olan şirketler ile işbirliği yapmaktadır. Ürünlerimiz Avrupa Birliği kalite ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak test edilmiş olup, bunun yanısıra aşağıda belirtilen AIAG (Automotive Industry Action Group) standartlarına da bağlı bulunmaktadır:

  • PFMEA (Potential Failure Modes & Effects Analysis)
  • APQP (Advanced Product and Quality Planning)
  • PPAP (Production Part Approval Process)

Bunun yanı sıra müşterilerimize uluslararası referans anlamında değer katmaktayız.

Kalite yönetimi çerçevesinde, H|BRAND siz müşterilerimiz için batı standartlarını benimsemiş, Çin'e ulaşan bir köprü görevi görmektedir. Biz tedarik kapasiteleri ve ürün kalitesini kanıtlamış güvenilir üreticiler ile işbirliği yapmaktayız. Yalnızca sahip oldukları genel sertifikalara itibar etmekle kalmayıp, tüm üreticileri düzenli aralıklarla uygunlukları bakımından incelemelere tabi tutarız.

 

Yerinde Kalite Kontrol

Kontrolsüz bir üretim müşterilerimize tehdit teşkil edebilmektedir. Biz bu nedenle sadece potansiyel tedarikçileri tarafından bize sunulan kalite belgelerine itibar etmekle kalmayıp, doğrudan ve üreticileri bizzat yerinde sıkı ve sürekli kalite kontrollerine tabi tutmaktayız. Malların sevkiyatından önceki üretim sürecinde üreticileri sistematik olarak denetleriz.

Sipariş aşamasında fabrikaları düzenli olarak ziyaret ederiz. Böylece kontrolü sadece son incelemelere bırakmayıp, aynı zamanda sipariş aşaması süresince de ara ve habersiz denetimler yaparız.

Potansiyel tedarikçilerin denetiminde, H|BRAND yıllardır şirketimiz bünyesine bağlı olmayan harici bir Alman mühendislik firması ile işbirliği yapmaktadır.